Naše najlepšie výlety

Rezervujte teraz!

Recenzie


 • Děkujeme ještě jednou vaší CK a především panu Jurajovi za vše, co pro nás udělal a čím nám z naší dovolené vytvořil dovolenou snů. S pozdravem Radka, Fero, Marek a Bára Š.; Frydek - Mistek
  Frydek
 • Posílám Vám pozdrav. Rozhodla jsem se, že napíšu pár řádků ohledně dovolené. Byli jsme v Mexiku zájezdu “Nejkrásnější místa Mexika”.Tak: výlet se mi moc líbil. Opravdu moc. Ono se i říká: "Konec dobrý-všechno dobré." Mexiko, jako země, mě naprosto okouzlilo. Měla jsem o něm zkreslené představy. Náš průvodce, mladý muž, pan Juraj Knězo, se projevil jako člověk, který má Mexiko v krvi. Byl nekonfliktní, pozitivní, humorný, věděl si vždy se vším rady. Byl nám pořád k dispozici. Za tu dobu, co cestujeme, to byl druhý nejlepším průvodce, jakého jsme na cestách měli. Fakt ho musím moc a moc pochválit a nadále byste si jej měli udržet. Hodnotím ho na jedničku s hvězdičkou. Snad jen malá připomínka:
  S.M.
 • Dovolte, abychom Vám ještě jednou poděkovali za úžasnou dovolenou v Mexiku. Organizace byla na jedničku, nikde žádné prodlevy i hotely byly vybrány velmi dobře. Zvlášť bych chtěla poděkovat také našemu průvodci, Jurajovi Knezovi, který byl naučený, vtipný a velmi ochotný. Takoví průvodci jako on by se měli vyvažovat zlatem.
  Eva C.
 • Ak pojde niekto znamy do Mexica urcite posunieme kontakt na Vas ?
  Jana Pastuchova
 • Dakujeme Ti za krasnu dovolenku a za tricka, ktore si nam daroval ?
  Zita Nagy
 • Dobry den! Musím poďakovat Vasim kolegom za ochotu, dobru naladu, skvelý sprievod , bolo vsetko naj,naj...Ďakujeme Vám!!!!! G.K.; Slovensko
  G.K.
 • Milý Juraj, vždy jsi se o nás velmi pečlivě staral a tak tě musím informovat, že jsme se domů vrátili v pořádku a spadli jsme do plných vánočních příprav. Všichni zatím ale bojujeme s časovým posunem. Já osobně bych ti ráda poděkovala za tvoji nenápadnou ohleduplnost k mému stáří, která mi pomohla zvládnout náročnost cesty (např. Tikal) a současně za tvoje povzbuzování , které mne vždy donutilo zvládnout výstup, na který jsem si původně netroufala (např. vystoupit na pyramidy). Tvoji větu "To zvládnete , paní K. !" si zapamatuji i pro budoucnost!. S fotkami jsem zatím v Xel-ha, jakmile narazím na fotky s tebou, budu je postupně posílat. Přejeme ti šťastné prožití svátků vánočních, bohatého Ježíška a v příštím roce mnoho stejně spokojených cestovatelů.
  Dr. L.K.
 • Vážení pánové, chtěli bychom Vám moc poděkovat za Vaše perfektní služby, perfektní přístup k lidem, znalost historie a její výklad. Výlet na Cobá byl skvělý, děkujeme Zdeňku.Výlet Tulum, dokonalý výklad Juraje, veselý a příjemný, opět skvělý průvodce.Na závěr také děkujeme panu Chýlovi za příjemné přivítání při výběru výletů. Vaši cestovní kancelář budeme doporučovat Všem našim přátelům, kteří budou cestovat do Mexika. Manzele S.+D.
  Manzele S.

Poznávacie zájazdy . Výlety .Pobytové zájazdy

Paraíso Travel si vybralo za svoj domov srdce Mayskej Rivíery, magické miesto Playa del Carmen. Mesto sa nachádza 60km od medzinárodného letiska pri meste Cancúun, v spolkovom štáte Quintana Roo, Mexiko.

Sme cestovná kancelária s veľkými skúsenosťami v domúacom a medzinárodnom cestovnom ruchu od roku 2011.
Dali sme si záväzok pripraviť nezabudnuteľný zážitok od privítania na letisku, počas Vášho pobytu v krásnej destinácii až po Váš odchod na letisko.

Ako cestovná kancelária hľadáme odlišnosti ako zorganizovať Vašu dovolenku na mieru každej jednej rodine podľa ich požiadaviek.
.

Paraiso Travel Services


Dovolenka snov

Vyskladaj si svoje nezabudnuteľné prázdniny podľa vlastnej chuti v najkrajších hoteloch Viac

Výlety

Zaži nezabudnuteľne prázdniny, plné exotiky a dobrodrúžstva s cieľom poznať túto nádhernú krajinu. Viac

PARAISO TRAVEL está siendo víctima de ROBO DE IDENTIDAD!!!

CUIDADO!!!

No sean víctimas de FRAUDE!!!

                                                                              Atte.

Dirección General de Paraiso Travel

× Como puedo ayudar? Pomôžem?