Prehliadka Paraiso Travel

Naše najlepšie výlety

Názory klientov


 • Milý Juraj, vždy jsi se o nás velmi pečlivě staral a tak tě musím informovat, že jsme se domů vrátili v pořádku a spadli jsme do plných vánočních příprav. Všichni zatím ale bojujeme s časovým posunem. Já osobně bych ti ráda poděkovala za tvoji nenápadnou ohleduplnost k mému stáří, která mi pomohla zvládnout náročnost cesty (např. Tikal) a současně za tvoje povzbuzování , které mne vždy donutilo zvládnout výstup, na který jsem si původně netroufala (např. vystoupit na pyramidy). Tvoji větu "To zvládnete , paní K. !" si zapamatuji i pro budoucnost!. S fotkami jsem zatím v Xel-ha, jakmile narazím na fotky s tebou, budu je postupně posílat. Přejeme ti šťastné prožití svátků vánočních, bohatého Ježíška a v příštím roce mnoho stejně spokojených cestovatelů.
  Dr. L.K.
 • Vážení pánové, chtěli bychom Vám moc poděkovat za Vaše perfektní služby, perfektní přístup k lidem, znalost historie a její výklad. Výlet na Cobá byl skvělý, děkujeme Zdeňku.Výlet Tulum, dokonalý výklad Juraje, veselý a příjemný, opět skvělý průvodce.Na závěr také děkujeme panu Chýlovi za příjemné přivítání při výběru výletů. Vaši cestovní kancelář budeme doporučovat Všem našim přátelům, kteří budou cestovat do Mexika. Manzele S.+D.
  Manzele S.
 • Zdravim vas z CR.
Musim moc a moc podekovat za minuly tyden (vylet do Coby a Chichen Itza). Lepsiho pruvodce nez Juraje jsme si nemohli prat.
Odpoledne stravene ve trech v Cobe, byl zazitek na cely zivot. Je skoda, ze se o vas tady moc nevi (trochu to tady rozsirim 🙂 ).
Panove jeste jednou diky moc.
Zdravime, bohuzel uz z Cech 🙁
  M.B.
 • Takže, dlouho jsem přemýšlel jak udělat tomuto člověku skvělou reklamu a pak mi došlo že Juraj reklamu nepotřebuje !! To co dělá,tak to dělá naprosto skvěle a s klidem profesionála!! Výlety, jakákoli jiná služba nebo pomoc .. Díky Jurajovi jsem se na chvilku cítil jako bych žil v Mexicu už léta. Doporučil co ochutnat,kam zajít ,zahral sem si na skvělém hrišti golf samozřejme díky Jurajovi.. Takže mohu jen DOPORUČIT!!! Je to člověk na svém místě 👍👍👍
  Škoda snad jen to ,že Juraj nevyučuje průvodce a delegáty ... Věřte že by se hned každý člověk na dovolené cítil jako v ráji ..
  Milan
 • Cestovali sme s Jurajom a Paraisotravel druhýkrát. Po celkovej spokojnosti v lete 2017 sme Juraja oslovili znovu. Naplánoval nám dovolenku "na mieru" presne podľa našich preferencií. Začali sme v Mexiko City, pokračovali presunom do štátu Chiapas ( navštívili sme rozličné miesta- kávové plantáže, mestečko San Christóbal de las Casas, Sumidero Canyon,archeologické náleziská - Tonina, Palenque, Yaxchilán, vodopády Agua Azul, Misol Há a indiánsku dedinku ), úžasnú čokoládovú plantáž v štáte Tabasco, Tikal v Guatemale, ostrovček Caye Caulker v Belize, Playa del Carmen a ostrov Holbox v Mexiku. Juraj má výborný prehľad o všetkých archeologických náleziskách a miestach, ktoré sme navštívili. Ďakujeme za pomoc so španielčinou, tam kde naša angličtina nestačila. Juraj bol vždy nápomocný a ochotný sa prispôsobiť všetkým našim požiadavkám. Veľmi pekne ďakujeme za plynulý a výborne zvládnutý priebeh našej dovolenky. A dúfame, že sa čoskoro vidíme./ We were traveling with Juraj and Paraisotravel for the second time. After satisfacion in 2017 we decided to travel with Juraj again. He planned our vacation as per our preferences. We started our trip in Mexico City and continued to Chiapas ( in this state we visited a lot of interesting places – coffee plantations, archeological sites in Tonina, Palenque, Yaxchilán, waterfalls Agua Azul, Misol Há and small indian village), amazing cocoa plantation in Tabasco,Tikal in Guatemala, small Caye Caulker island in Belize, Play del Carmen and Holbox island in Mexico. Juraj is experienced travel guide with perfect overview regarding all archeological sites and places which we visited. Thanks a lot for your fluent Spanish – it was big help in places where nobody spoke English. Juraj was helpful and had no problem to accommodate to all our requirements - really appreciated. Last but not least thank you very much for everything and hope to see ya soon.
  Tomáš a Veronika
 • Děkujeme ještě jednou vaší CK a především panu Jurajovi za vše, co pro nás udělal a čím nám z naší dovolené vytvořil dovolenou snů. S pozdravem Radka, Fero, Marek a Bára Š.; Frydek - Mistek
  Frydek
 • Posílám Vám pozdrav. Rozhodla jsem se, že napíšu pár řádků ohledně dovolené. Byli jsme v Mexiku zájezdu “Nejkrásnější místa Mexika”.Tak: výlet se mi moc líbil. Opravdu moc. Ono se i říká: "Konec dobrý-všechno dobré." Mexiko, jako země, mě naprosto okouzlilo. Měla jsem o něm zkreslené představy. Náš průvodce, mladý muž, pan Juraj Knězo, se projevil jako člověk, který má Mexiko v krvi. Byl nekonfliktní, pozitivní, humorný, věděl si vždy se vším rady. Byl nám pořád k dispozici. Za tu dobu, co cestujeme, to byl druhý nejlepším průvodce, jakého jsme na cestách měli. Fakt ho musím moc a moc pochválit a nadále byste si jej měli udržet. Hodnotím ho na jedničku s hvězdičkou. Snad jen malá připomínka:
  S.M.
 • Dovolte, abychom Vám ještě jednou poděkovali za úžasnou dovolenou v Mexiku. Organizace byla na jedničku, nikde žádné prodlevy i hotely byly vybrány velmi dobře. Zvlášť bych chtěla poděkovat také našemu průvodci, Jurajovi Knezovi, který byl naučený, vtipný a velmi ochotný. Takoví průvodci jako on by se měli vyvažovat zlatem.
  Eva C.
 • Ak pojde niekto znamy do Mexica urcite posunieme kontakt na Vas ?
  Jana Pastuchova
 • Dakujeme Ti za krasnu dovolenku a za tricka, ktore si nam daroval ?
  Zita Nagy
 • Dobry den! Musím poďakovat Vasim kolegom za ochotu, dobru naladu, skvelý sprievod , bolo vsetko naj,naj...Ďakujeme Vám!!!!! G.K.; Slovensko
  G.K.

Poznávacie zájazdy . Výlety . Pobytové zájazdy

O nás

Paraiso Travel si vybral za svoju základňu srdce Mayskej Riviéry, magické miesto volané Playa del Carmen. Mesto sa nachádza 60 km od Cancúnu v spolkovom štáte Quintana Roo.

Sme mladá Cestovná kancelária, ale s veľkými skúsenosťami v medzinárodnom a národnom cestovnom ruchu od roku 2011. Našim klientom sa vždy snažíme vyjsť v ústrety a teda v našom portfóliu máme širokú ponuku služieb od hotelov cez byty na prázdniny v Playa del Carmen, delegátske služby, fakultativne výlety, okruhy, transfer z letiska a omnoho viac.

Dali sme si záväzok, robiť aby Vaša dovolenka v Mexiku bola nezabudnuteľný zážitok od Vášho privítania na letisku, cez Váš pobyt v tejto nádhernej destinácii až po Váš návrat domov.
Počas Vašej dovolenky, slovenský sprievodca a delegát v Mexiku Vám je vždy k dispozícii a ochotný pomôcť.

Ako Cestovná kancelária hľadáme možnosti v odlišnosti ako zorganizovať nezabudnuteľné prázdniny, vytvorené na mieru pre každého klienta a od jeho požiadaviek

Služby Paraiso Travel


Výlety

Zaži nezabudnuteľne prázdniny, plné exotiky a dobrodrúžstva s cieľom poznať túto nádhernú krajinu. Viac

Dovolenka snov

Vyskladaj si svoje nezabudnuteľné prázdniny podľa vlastnej chuti v najkrajších hoteloch Viac

PARAISO TRAVEL está siendo víctima de ROBO DE IDENTIDAD!!!

CUIDADO!!!

No sean víctimas de FRAUDE!!!

                                                                              Atte.

Dirección General de Paraiso Travel

× Como puedo ayudar? Pomôžem?