O nás

Ako Cestovná kancelária hľadáme možnosti v odlišnosti ako zorganizovať nezabudnuteľné prázdniny, vytvorené na mieru pre každého klienta a od jeho požiadaviek.

Travel . Tours . Vacation Rentals

Paraiso Travel si vybral za svoju základňu srdce Mayskej Riviéry, magické miesto volané Playa del Carmen. Mesto sa nachádza 60 km od Cancúnu v spolkovom štáte Quintana Roo. Sme mladá Cestovná kancelária, ale s veľkými skúsenosťami v medzinárodnom a národnom cestovnom ruchu od roku 2011. Dali sme si záväzok, robiť všetko preto, aby vaša dovolenka bola nezabudnuteľným zážitkom od privítania na letisku, cez Váš pobyt v tejto nádhernej destinácii až po Váš návrat domov. Ako cestovná kancelária hľadáme možnosti v odlišnosti ako zorganizovať nezabudnuteľné prázdniny, vytvorené na mieru pre každého klienta v závislosti od jeho požiadaviek.

Vízia

Byť jednotkou v poskytovaní dovolenkových služieb v Mexiku a v oblasti Karibiku.

Misia

Prekvapiť našich klientov s nezabudnuteľnými a neopakovteľnými prázdninamy, vždy prekvapiť otvorenosťou a pokorou. Poskytovať kvalitné služby, hľadať uspokojenie všetkých potrieb našich zákazníkov flexibilitou tak, akoby sme sa starali o našu vlastnú rodinu.

naši zamestnanci
Juraj Knežo
Sale Manager

Juraj Knežo je zakladateľom firmy. Veľmi rád cestuje, so smyslom pre humor a preto nemôže chýbať na Vašej dovolenke snov. Má výborne znalosti s Mayskej kultúry a súčasného Mexika.


Iris Méndez Knezova
Sale Manager

Iris je sales manager zamerana hlavne pre španielsky hovoriaci trh. Rada cestuje, vychutná si dobré jedlo a predovšetkým ako každá mexičanka rada tancuje.

Názory klientov


 • Takže, dlouho jsem přemýšlel jak udělat tomuto člověku skvělou reklamu a pak mi došlo že Juraj reklamu nepotřebuje !! To co dělá,tak to dělá naprosto skvěle a s klidem profesionála!! Výlety, jakákoli jiná služba nebo pomoc .. Díky Jurajovi jsem se na chvilku cítil jako bych žil v Mexicu už léta. Doporučil co ochutnat,kam zajít ,zahral sem si na skvělém hrišti golf samozřejme díky Jurajovi.. Takže mohu jen DOPORUČIT!!! Je to člověk na svém místě 👍👍👍
  Škoda snad jen to ,že Juraj nevyučuje průvodce a delegáty ... Věřte že by se hned každý člověk na dovolené cítil jako v ráji ..
  Milan
 • Ak pojde niekto znamy do Mexica urcite posunieme kontakt na Vas ?
  Jana Pastuchova
 • Dovolte, abychom Vám ještě jednou poděkovali za úžasnou dovolenou v Mexiku. Organizace byla na jedničku, nikde žádné prodlevy i hotely byly vybrány velmi dobře. Zvlášť bych chtěla poděkovat také našemu průvodci, Jurajovi Knezovi, který byl naučený, vtipný a velmi ochotný. Takoví průvodci jako on by se měli vyvažovat zlatem.
  Eva C.
 • Posílám Vám pozdrav. Rozhodla jsem se, že napíšu pár řádků ohledně dovolené. Byli jsme v Mexiku zájezdu “Nejkrásnější místa Mexika”.Tak: výlet se mi moc líbil. Opravdu moc. Ono se i říká: "Konec dobrý-všechno dobré." Mexiko, jako země, mě naprosto okouzlilo. Měla jsem o něm zkreslené představy. Náš průvodce, mladý muž, pan Juraj Knězo, se projevil jako člověk, který má Mexiko v krvi. Byl nekonfliktní, pozitivní, humorný, věděl si vždy se vším rady. Byl nám pořád k dispozici. Za tu dobu, co cestujeme, to byl druhý nejlepším průvodce, jakého jsme na cestách měli. Fakt ho musím moc a moc pochválit a nadále byste si jej měli udržet. Hodnotím ho na jedničku s hvězdičkou. Snad jen malá připomínka:
  S.M.
 • Děkujeme ještě jednou vaší CK a především panu Jurajovi za vše, co pro nás udělal a čím nám z naší dovolené vytvořil dovolenou snů. S pozdravem Radka, Fero, Marek a Bára Š.; Frydek - Mistek
  Frydek
 • Dobry den! Musím poďakovat Vasim kolegom za ochotu, dobru naladu, skvelý sprievod , bolo vsetko naj,naj...Ďakujeme Vám!!!!! G.K.; Slovensko
  G.K.
 • Milý Juraj, vždy jsi se o nás velmi pečlivě staral a tak tě musím informovat, že jsme se domů vrátili v pořádku a spadli jsme do plných vánočních příprav. Všichni zatím ale bojujeme s časovým posunem. Já osobně bych ti ráda poděkovala za tvoji nenápadnou ohleduplnost k mému stáří, která mi pomohla zvládnout náročnost cesty (např. Tikal) a současně za tvoje povzbuzování , které mne vždy donutilo zvládnout výstup, na který jsem si původně netroufala (např. vystoupit na pyramidy). Tvoji větu "To zvládnete , paní K. !" si zapamatuji i pro budoucnost!. S fotkami jsem zatím v Xel-ha, jakmile narazím na fotky s tebou, budu je postupně posílat. Přejeme ti šťastné prožití svátků vánočních, bohatého Ježíška a v příštím roce mnoho stejně spokojených cestovatelů.
  Dr. L.K.
 • Vážení pánové, chtěli bychom Vám moc poděkovat za Vaše perfektní služby, perfektní přístup k lidem, znalost historie a její výklad. Výlet na Cobá byl skvělý, děkujeme Zdeňku.Výlet Tulum, dokonalý výklad Juraje, veselý a příjemný, opět skvělý průvodce.Na závěr také děkujeme panu Chýlovi za příjemné přivítání při výběru výletů. Vaši cestovní kancelář budeme doporučovat Všem našim přátelům, kteří budou cestovat do Mexika. Manzele S.+D.
  Manzele S.
 • Zdravim vas z CR.
Musim moc a moc podekovat za minuly tyden (vylet do Coby a Chichen Itza). Lepsiho pruvodce nez Juraje jsme si nemohli prat.
Odpoledne stravene ve trech v Cobe, byl zazitek na cely zivot. Je skoda, ze se o vas tady moc nevi (trochu to tady rozsirim 🙂 ).
Panove jeste jednou diky moc.
Zdravime, bohuzel uz z Cech 🙁
  M.B.
 • From the very first trip to historic place Chitchen Itza to the last pristine Tulum beach with incredible clear ocean when Juraj greeted us all with a friendly smile, the service he provided was first class. Even during first few minutes ,he got extremely busy with knowledge about Mayan people, sacred Mayan calendar, archeological site "Chitchen Itza" and mexican history as well. We had a great day with Juraj exploring site we never seen before and somehow we have felt a vibrancy of mystical place. We truly believe that he is an asset to your agency. Please pass on our thanks to him once again and I hope you will be able to offer him some kind of accolade for his tremendous efforts in making our holiday with you so enjoyable. We hope to return again in the not too distant future. Yours sincere, Peter with family from New York city
  Peter with family

PARAISO TRAVEL está siendo víctima de ROBO DE IDENTIDAD!!!

CUIDADO!!!

No sean víctimas de FRAUDE!!!

                                                                              Atte.

Dirección General de Paraiso Travel

× Como puedo ayudar? Pomôžem?