Prehliadka Paraiso Travel

Check out our best Tours

Názory klientov


 • Dakujeme Ti za krasnu dovolenku a za tricka, ktore si nam daroval ?
  Zita Nagy
 • From the very first trip to historic place Chitchen Itza to the last pristine Tulum beach with incredible clear ocean when Juraj greeted us all with a friendly smile, the service he provided was first class. Even during first few minutes ,he got extremely busy with knowledge about Mayan people, sacred Mayan calendar, archeological site "Chitchen Itza" and mexican history as well. We had a great day with Juraj exploring site we never seen before and somehow we have felt a vibrancy of mystical place. We truly believe that he is an asset to your agency. Please pass on our thanks to him once again and I hope you will be able to offer him some kind of accolade for his tremendous efforts in making our holiday with you so enjoyable. We hope to return again in the not too distant future. Yours sincere, Peter with family from New York city
  Peter with family
 • Zdravim vas z CR.
Musim moc a moc podekovat za minuly tyden (vylet do Coby a Chichen Itza). Lepsiho pruvodce nez Juraje jsme si nemohli prat.
Odpoledne stravene ve trech v Cobe, byl zazitek na cely zivot. Je skoda, ze se o vas tady moc nevi (trochu to tady rozsirim 🙂 ).
Panove jeste jednou diky moc.
Zdravime, bohuzel uz z Cech 🙁
  M.B.
 • Vážení pánové, chtěli bychom Vám moc poděkovat za Vaše perfektní služby, perfektní přístup k lidem, znalost historie a její výklad. Výlet na Cobá byl skvělý, děkujeme Zdeňku.Výlet Tulum, dokonalý výklad Juraje, veselý a příjemný, opět skvělý průvodce.Na závěr také děkujeme panu Chýlovi za příjemné přivítání při výběru výletů. Vaši cestovní kancelář budeme doporučovat Všem našim přátelům, kteří budou cestovat do Mexika. Manzele S.+D.
  Manzele S.
 • Milý Juraj, vždy jsi se o nás velmi pečlivě staral a tak tě musím informovat, že jsme se domů vrátili v pořádku a spadli jsme do plných vánočních příprav. Všichni zatím ale bojujeme s časovým posunem. Já osobně bych ti ráda poděkovala za tvoji nenápadnou ohleduplnost k mému stáří, která mi pomohla zvládnout náročnost cesty (např. Tikal) a současně za tvoje povzbuzování , které mne vždy donutilo zvládnout výstup, na který jsem si původně netroufala (např. vystoupit na pyramidy). Tvoji větu "To zvládnete , paní K. !" si zapamatuji i pro budoucnost!. S fotkami jsem zatím v Xel-ha, jakmile narazím na fotky s tebou, budu je postupně posílat. Přejeme ti šťastné prožití svátků vánočních, bohatého Ježíška a v příštím roce mnoho stejně spokojených cestovatelů.
  Dr. L.K.
 • Dobry den! Musím poďakovat Vasim kolegom za ochotu, dobru naladu, skvelý sprievod , bolo vsetko naj,naj...Ďakujeme Vám!!!!! G.K.; Slovensko
  G.K.
 • Děkujeme ještě jednou vaší CK a především panu Jurajovi za vše, co pro nás udělal a čím nám z naší dovolené vytvořil dovolenou snů. S pozdravem Radka, Fero, Marek a Bára Š.; Frydek - Mistek
  Frydek
 • Posílám Vám pozdrav. Rozhodla jsem se, že napíšu pár řádků ohledně dovolené. Byli jsme v Mexiku zájezdu “Nejkrásnější místa Mexika”.Tak: výlet se mi moc líbil. Opravdu moc. Ono se i říká: "Konec dobrý-všechno dobré." Mexiko, jako země, mě naprosto okouzlilo. Měla jsem o něm zkreslené představy. Náš průvodce, mladý muž, pan Juraj Knězo, se projevil jako člověk, který má Mexiko v krvi. Byl nekonfliktní, pozitivní, humorný, věděl si vždy se vším rady. Byl nám pořád k dispozici. Za tu dobu, co cestujeme, to byl druhý nejlepším průvodce, jakého jsme na cestách měli. Fakt ho musím moc a moc pochválit a nadále byste si jej měli udržet. Hodnotím ho na jedničku s hvězdičkou. Snad jen malá připomínka:
  S.M.

Cestovanie . Výlety . Naši zamestnanci

Paraiso Travel si vybral za svoju základňu srdce Mayskej Riviéry, magické miesto volané Playa del Carmen. Mesto sa nachádza 60 km od Cancúnu v spolkovom štáte Quintana Roo.

Sme mladá Cestovná kancelária, ale s veľkými skúsenosťami v medzinárodnom a národnom cestovnom ruchu od roku 2011. Našim klientom sa vždy snažíme vyjsť v ústrety a teda v našom portfóliu máme širokú ponuku služieb od hotelov cez byty na prázdniny v Playa del Carmen, delegátske služby, fakultativne výlety, okruhy, transfer z letiska a omnoho viac.

Dali sme si záväzok, robiť aby Vaša dovolenka v Mexiku bola nezabudnuteľný zážitok od Vášho privítania na letisku, cez Váš pobyt v tejto nádhernej destinácii až po Váš návrat domov.
Počas Vašej dovolenky, slovenský sprievodca a delegát v Mexiku Vám je vždy k dispozícii a ochotný pomôcť.

Ako Cestovná kancelária hľadáme možnosti v odlišnosti ako zorganizovať nezabudnuteľné prázdniny, vytvorené na mieru pre každého klienta a od jeho požiadaviek

Služby Paraiso Travel


Výlety

Zaži nezabudnuteľne prázdniny, plné exotiky a dobrodrúžstva s cieľom poznať túto nádhernú krajinu. Viac

Dovolenka snov

Vyskladaj si svoje nezabudnuteľné prázdniny podľa vlastnej chuti v najkrajších hoteloch Viac

Byty na prázdniny

Cíť sa ako vlastnom byte alebo dome. Bez nutnosti podriadiť sa pravidlam hotela a uži si Viac