Quienes somos

Como agencia buscamos marcar la diferencia al organizarte unas vacaciones hechas a la medida para cada familia de acuerdo a sus necesidades.

Viajes . Tours . Rentas Vacacionales

Paraíso Travel escogió como su casa el corazón de la Riviera Maya, un lugar mágico llamado Playa del Carmen. Ubicado a 60 km de Cancún, en el estado de Quintana Roo, México.

Somos una agencia de viajes joven, pero con mucha experiencia en turismo internacional y nacional desde el año 2011.

Nos hemos comprometido a hacer una experiencia inolvidable desde su recepción en el aeropuerto, durante su estancia en este bello destino y hasta su despedida.

Visión

Ser Número 1 en servicios vacacionales en México y en el Caribe.

Misión

Sorprender a nuestros clientes con vacaciones inolvidables e irrepetibles, tratándolos siempre con honestidad y humildad. Ofreciendo un servicio de calidad buscando satisfacer todas sus necesidades con flexibilidad como si se tratara de nuestra familia.

Our Team
Juraj Knežo
Sale Manager

Juraj Knežo je zakladateľom firmy. Veľmi rád cestuje, so smyslom pre humor a preto nemôže chýbať na Vašej dovolenke snov. Má výborne znalosti s Mayskej kultúry a súčasného Mexika.


Iris Méndez Knezova
Sale Manager

Iris je sales manager zamerana hlavne pre španielsky hovoriaci trh. Rada cestuje, vychutná si dobré jedlo a predovšetkým ako každá mexičanka rada tancuje.

What Customers Say


 • Takže, dlouho jsem přemýšlel jak udělat tomuto člověku skvělou reklamu a pak mi došlo že Juraj reklamu nepotřebuje !! To co dělá,tak to dělá naprosto skvěle a s klidem profesionála!! Výlety, jakákoli jiná služba nebo pomoc .. Díky Jurajovi jsem se na chvilku cítil jako bych žil v Mexicu už léta. Doporučil co ochutnat,kam zajít ,zahral sem si na skvělém hrišti golf samozřejme díky Jurajovi.. Takže mohu jen DOPORUČIT!!! Je to člověk na svém místě 👍👍👍
  Škoda snad jen to ,že Juraj nevyučuje průvodce a delegáty ... Věřte že by se hned každý člověk na dovolené cítil jako v ráji ..
  Milan
 • From the very first trip to historic place Chitchen Itza to the last pristine Tulum beach with incredible clear ocean when Juraj greeted us all with a friendly smile, the service he provided was first class. Even during first few minutes ,he got extremely busy with knowledge about Mayan people, sacred Mayan calendar, archeological site "Chitchen Itza" and mexican history as well. We had a great day with Juraj exploring site we never seen before and somehow we have felt a vibrancy of mystical place. We truly believe that he is an asset to your agency. Please pass on our thanks to him once again and I hope you will be able to offer him some kind of accolade for his tremendous efforts in making our holiday with you so enjoyable. We hope to return again in the not too distant future. Yours sincere, Peter with family from New York city
  Peter with family
 • Zdravim vas z CR.
Musim moc a moc podekovat za minuly tyden (vylet do Coby a Chichen Itza). Lepsiho pruvodce nez Juraje jsme si nemohli prat.
Odpoledne stravene ve trech v Cobe, byl zazitek na cely zivot. Je skoda, ze se o vas tady moc nevi (trochu to tady rozsirim 🙂 ).
Panove jeste jednou diky moc.
Zdravime, bohuzel uz z Cech 🙁
  M.B.
 • Vážení pánové, chtěli bychom Vám moc poděkovat za Vaše perfektní služby, perfektní přístup k lidem, znalost historie a její výklad. Výlet na Cobá byl skvělý, děkujeme Zdeňku.Výlet Tulum, dokonalý výklad Juraje, veselý a příjemný, opět skvělý průvodce.Na závěr také děkujeme panu Chýlovi za příjemné přivítání při výběru výletů. Vaši cestovní kancelář budeme doporučovat Všem našim přátelům, kteří budou cestovat do Mexika. Manzele S.+D.
  Manzele S.
 • Milý Juraj, vždy jsi se o nás velmi pečlivě staral a tak tě musím informovat, že jsme se domů vrátili v pořádku a spadli jsme do plných vánočních příprav. Všichni zatím ale bojujeme s časovým posunem. Já osobně bych ti ráda poděkovala za tvoji nenápadnou ohleduplnost k mému stáří, která mi pomohla zvládnout náročnost cesty (např. Tikal) a současně za tvoje povzbuzování , které mne vždy donutilo zvládnout výstup, na který jsem si původně netroufala (např. vystoupit na pyramidy). Tvoji větu "To zvládnete , paní K. !" si zapamatuji i pro budoucnost!. S fotkami jsem zatím v Xel-ha, jakmile narazím na fotky s tebou, budu je postupně posílat. Přejeme ti šťastné prožití svátků vánočních, bohatého Ježíška a v příštím roce mnoho stejně spokojených cestovatelů.
  Dr. L.K.
 • Dobry den! Musím poďakovat Vasim kolegom za ochotu, dobru naladu, skvelý sprievod , bolo vsetko naj,naj...Ďakujeme Vám!!!!! G.K.; Slovensko
  G.K.
 • Děkujeme ještě jednou vaší CK a především panu Jurajovi za vše, co pro nás udělal a čím nám z naší dovolené vytvořil dovolenou snů. S pozdravem Radka, Fero, Marek a Bára Š.; Frydek - Mistek
  Frydek
 • Posílám Vám pozdrav. Rozhodla jsem se, že napíšu pár řádků ohledně dovolené. Byli jsme v Mexiku zájezdu “Nejkrásnější místa Mexika”.Tak: výlet se mi moc líbil. Opravdu moc. Ono se i říká: "Konec dobrý-všechno dobré." Mexiko, jako země, mě naprosto okouzlilo. Měla jsem o něm zkreslené představy. Náš průvodce, mladý muž, pan Juraj Knězo, se projevil jako člověk, který má Mexiko v krvi. Byl nekonfliktní, pozitivní, humorný, věděl si vždy se vším rady. Byl nám pořád k dispozici. Za tu dobu, co cestujeme, to byl druhý nejlepším průvodce, jakého jsme na cestách měli. Fakt ho musím moc a moc pochválit a nadále byste si jej měli udržet. Hodnotím ho na jedničku s hvězdičkou. Snad jen malá připomínka:
  S.M.