Los mejores Paraiso Travel Tours

Reserva los mejores Tours

Que comentan nuestros clientes


 • Dakujeme Ti za krasnu dovolenku a za tricka, ktore si nam daroval ?
  Zita Nagy
 • From the very first trip to historic place Chitchen Itza to the last pristine Tulum beach with incredible clear ocean when Juraj greeted us all with a friendly smile, the service he provided was first class. Even during first few minutes ,he got extremely busy with knowledge about Mayan people, sacred Mayan calendar, archeological site "Chitchen Itza" and mexican history as well. We had a great day with Juraj exploring site we never seen before and somehow we have felt a vibrancy of mystical place. We truly believe that he is an asset to your agency. Please pass on our thanks to him once again and I hope you will be able to offer him some kind of accolade for his tremendous efforts in making our holiday with you so enjoyable. We hope to return again in the not too distant future. Yours sincere, Peter with family from New York city
  Peter with family
 • Zdravim vas z CR.
Musim moc a moc podekovat za minuly tyden (vylet do Coby a Chichen Itza). Lepsiho pruvodce nez Juraje jsme si nemohli prat.
Odpoledne stravene ve trech v Cobe, byl zazitek na cely zivot. Je skoda, ze se o vas tady moc nevi (trochu to tady rozsirim 🙂 ).
Panove jeste jednou diky moc.
Zdravime, bohuzel uz z Cech 🙁
  M.B.
 • Vážení pánové, chtěli bychom Vám moc poděkovat za Vaše perfektní služby, perfektní přístup k lidem, znalost historie a její výklad. Výlet na Cobá byl skvělý, děkujeme Zdeňku.Výlet Tulum, dokonalý výklad Juraje, veselý a příjemný, opět skvělý průvodce.Na závěr také děkujeme panu Chýlovi za příjemné přivítání při výběru výletů. Vaši cestovní kancelář budeme doporučovat Všem našim přátelům, kteří budou cestovat do Mexika. Manzele S.+D.
  Manzele S.
 • Milý Juraj, vždy jsi se o nás velmi pečlivě staral a tak tě musím informovat, že jsme se domů vrátili v pořádku a spadli jsme do plných vánočních příprav. Všichni zatím ale bojujeme s časovým posunem. Já osobně bych ti ráda poděkovala za tvoji nenápadnou ohleduplnost k mému stáří, která mi pomohla zvládnout náročnost cesty (např. Tikal) a současně za tvoje povzbuzování , které mne vždy donutilo zvládnout výstup, na který jsem si původně netroufala (např. vystoupit na pyramidy). Tvoji větu "To zvládnete , paní K. !" si zapamatuji i pro budoucnost!. S fotkami jsem zatím v Xel-ha, jakmile narazím na fotky s tebou, budu je postupně posílat. Přejeme ti šťastné prožití svátků vánočních, bohatého Ježíška a v příštím roce mnoho stejně spokojených cestovatelů.
  Dr. L.K.
 • Dobry den! Musím poďakovat Vasim kolegom za ochotu, dobru naladu, skvelý sprievod , bolo vsetko naj,naj...Ďakujeme Vám!!!!! G.K.; Slovensko
  G.K.
 • Děkujeme ještě jednou vaší CK a především panu Jurajovi za vše, co pro nás udělal a čím nám z naší dovolené vytvořil dovolenou snů. S pozdravem Radka, Fero, Marek a Bára Š.; Frydek - Mistek
  Frydek
 • Posílám Vám pozdrav. Rozhodla jsem se, že napíšu pár řádků ohledně dovolené. Byli jsme v Mexiku zájezdu “Nejkrásnější místa Mexika”.Tak: výlet se mi moc líbil. Opravdu moc. Ono se i říká: "Konec dobrý-všechno dobré." Mexiko, jako země, mě naprosto okouzlilo. Měla jsem o něm zkreslené představy. Náš průvodce, mladý muž, pan Juraj Knězo, se projevil jako člověk, který má Mexiko v krvi. Byl nekonfliktní, pozitivní, humorný, věděl si vždy se vším rady. Byl nám pořád k dispozici. Za tu dobu, co cestujeme, to byl druhý nejlepším průvodce, jakého jsme na cestách měli. Fakt ho musím moc a moc pochválit a nadále byste si jej měli udržet. Hodnotím ho na jedničku s hvězdičkou. Snad jen malá připomínka:
  S.M.

Viajes . Tours . Rentas Vacacionales

Paraíso Travel escogió como su casa el corazón de la Riviera Maya, un lugar mágico llamado Playa del Carmen. Ubicado a 60 km de Cancún, en el estado de Quintana Roo, México.

Somos una agencia de viajes joven, pero con mucha experiencia en turismo internacional y nacional desde el año 2011.

Nos hemos comprometido a hacer una experiencia inolvidable desde su recepción en el aeropuerto, durante su estancia en este bello destino y hasta su despedida.

Como agencia buscamos marcar la diferencia al organizarte unas vacaciones hechas a la medida para cada familia de acuerdo a sus necesidades.

Paraiso Travel Services


Tours

Vive las vacaciones inolvidables, llenas de exótica y aventura para conocer este hermoso país. leer más

Vacaciones de los sueños

Arma tu paquete de vacaciones inolvidables en los hoteles más exclusivos por los precios accesibles. leer más

Rentas Vacacionales

Siéntete como en tu propio departamento o casa sin la necesidad aceptar las reglas de los leer más
0
Happy Customers

0
Amazing Tours

0
In Business

0
Support Cases