Encanto Riviera

Poloha

Tento bytový dom sa nachádza v centre mesta Playa del Carmen, len niekoľko minút chôdze od známej kozmopolitnej 5. avenidy, ktorá je plná obchodov, butikov, výborných reštaurácií a množstvom barov a diskoték. Aj napriek polohe v centre, tento bytový komplex je veľmi kľudný a vhodný na odpočinok.

Ubytovanie

Condo hotel ponúka moderne zariadené a priestranné byty rôznych veľkostí ,presne podľa potrieb každého jedného klienta. Encanto Riviera Condo je ideálnym miestom pre strávenie dovolenky v dvojici, s rodinou alebo s priateľmi.

Apartmán Encanto 1 spálňa

Klient v apartmáne o veľkosti 70m2 má k dispozícii jednu posteľ typu King Size a kúpeľňu, kompletne zariadenú kuchyňu s jedálňou. Elegantne zariadené izby Vám pomôžu zabudnúť, že nie ste v hoteli ale u Vás doma. Tento druh ubytovania je ideálny pre páry, ktoré hľadajú pohodlie a priestrannosť.

Pent-House Encanto 1 spálňa

Tento luxusný typ apartmánu je ideálny pre dve osoby, je ideálnou možnosťou ako stráviť krásnu dovolenku. Pent-House Encanto Apartmán ma 76 m2 s rovnakým usporiadaním ako klasické apartmány s jednou spálňou, naviac má vstup na súkromnú terasu na streche budovy, kde sa nachádza bazén a zóna odpočinku.

Apartmán Encanto 2 spálne

Apartmán o veľkosti 100m2 , je ideálny byt pre rodiny alebo priateľov. V byte sa ubytuje od 4 do 5 ľudí. Byt má dve izby: v prvej sa nachádza priestranná King Size posteľ a súkromná kúpeľňa a v druhej sa nachádzajú dve manželské postele a kúpeľňa. Kuchyňa je komplente zariadená spojená s jedálňou.

Pent – House Encanto 2 spálne

Tento skvelý byt o veľkosti 105m2 má k dispozícii 2 izby. V prvej sa nachádza jedna posteľ typu King Size a kúpeľňa, v druhej izbe sa nachádzajú 2 manželské postele a kúpeľňa. Bytu dominuje kompletne zariadená kuchyňa s jedálňou. Pent – House Encanto má priamy vstup do exkluzívnej zóny na opaľovanie sa, kde sa nachádza bazén a zóna oddychu. Byt je ideálnym miestom pre 6 osôb.

Pláž a bazén

Tento Condo hotel má jeden bazén situovaný len niekoľko krokov od najznámejšej pláže Mamitas, ktorá je centrom rôznych hudobných festivalov.

Služby

(niektoré nemusia byť zahrnuté v cene zájazdu)

Bazénové uteráky
Pet friendly (malé druhy)
Wifi zdarma
Bazén
Parkovisko
Spoločný gril
Lehátka pri bazéne
Požičovňa bicyklov
Práčovňa

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos necesarios están marcados *

PARAISO TRAVEL está siendo víctima de ROBO DE IDENTIDAD!!!

CUIDADO!!!

No sean víctimas de FRAUDE!!!

                                                                              Atte.

Dirección General de Paraiso Travel

× Como puedo ayudar? Pomôžem?