Encanto Riviera

Poloha

Tento bytový dom sa nachádza v centre mesta Playa del Carmen, len niekoľko minút chôdze od známej kozmopolitnej 5. avenidy, ktorá je plná obchodov, butikov, výborných reštaurácií a množstvom barov a diskoték. Aj napriek polohe v centre, tento bytový komplex je veľmi kľudný a vhodný na odpočinok.

Ubytovanie

Condo hotel ponúka moderne zariadené a priestranné byty rôznych veľkostí ,presne podľa potrieb každého jedného klienta. Encanto Riviera Condo je ideálnym miestom pre strávenie dovolenky v dvojici, s rodinou alebo s priateľmi.

Apartmán Encanto 1 spálňa

Klient v apartmáne o veľkosti 70m2 má k dispozícii jednu posteľ typu King Size a kúpeľňu, kompletne zariadenú kuchyňu s jedálňou. Elegantne zariadené izby Vám pomôžu zabudnúť, že nie ste v hoteli ale u Vás doma. Tento druh ubytovania je ideálny pre páry, ktoré hľadajú pohodlie a priestrannosť.

Pent-House Encanto 1 spálňa

Tento luxusný typ apartmánu je ideálny pre dve osoby, je ideálnou možnosťou ako stráviť krásnu dovolenku. Pent-House Encanto Apartmán ma 76 m2 s rovnakým usporiadaním ako klasické apartmány s jednou spálňou, naviac má vstup na súkromnú terasu na streche budovy, kde sa nachádza bazén a zóna odpočinku.

Apartmán Encanto 2 spálne

Apartmán o veľkosti 100m2 , je ideálny byt pre rodiny alebo priateľov. V byte sa ubytuje od 4 do 5 ľudí. Byt má dve izby: v prvej sa nachádza priestranná King Size posteľ a súkromná kúpeľňa a v druhej sa nachádzajú dve manželské postele a kúpeľňa. Kuchyňa je komplente zariadená spojená s jedálňou.

Pent – House Encanto 2 spálne

Tento skvelý byt o veľkosti 105m2 má k dispozícii 2 izby. V prvej sa nachádza jedna posteľ typu King Size a kúpeľňa, v druhej izbe sa nachádzajú 2 manželské postele a kúpeľňa. Bytu dominuje kompletne zariadená kuchyňa s jedálňou. Pent – House Encanto má priamy vstup do exkluzívnej zóny na opaľovanie sa, kde sa nachádza bazén a zóna oddychu. Byt je ideálnym miestom pre 6 osôb.

Pláž a bazén

Tento Condo hotel má jeden bazén situovaný len niekoľko krokov od najznámejšej pláže Mamitas, ktorá je centrom rôznych hudobných festivalov.

Služby

(niektoré nemusia byť zahrnuté v cene zájazdu)

Bazénové uteráky
Pet friendly (malé druhy)
Wifi zdarma
Bazén
Parkovisko
Spoločný gril
Lehátka pri bazéne
Požičovňa bicyklov
Práčovňa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

PARAISO TRAVEL está siendo víctima de ROBO DE IDENTIDAD!!!

CUIDADO!!!

No sean víctimas de FRAUDE!!!

                                                                              Atte.

Dirección General de Paraiso Travel

× Como puedo ayudar? Pomôžem?